Turing - poznajcie pogromcę iPhone 7

Za nami premiera iPhone 7, który według Apple jest najlepszym i najmocniejszym modelem wydanym przez tego producenta. Specyfikacja faktycznie jak na flagowca przystało jest odpowiednia, co zapewne potwierdzą najbliższe testy. To wszystko jednak i tak nic przy monstrum, które na rynku ma pojawić się w przyszłym roku. Mowa o Cadenza od Turing. 

Producent zapowiedział wypuszczenie modelu wyposażonego w dwa… Snapdragony 830 i 12 (tak, dobrze czytacie) GB RAM. Wszystko będzie znajdować się pod ekranem o wielkości 5,8 cala.
Dodatkowo aparat 20 MP, wejście na 4 karty SIM, olbrzymia bateria. Wszystkie szczegóły na poniższej grafice.

turing telefon specyfikacja

Jakby tego było mało producent planuje na 2018 rok jeszcze mocniejszy sprzęt o nazwie Monolith Chaconne z trzema Snapdragonami 830 i 18 GB RAM… Do tego wyświetlacz 6,4 cala w 4K.

turing monolitch specyfikacja
Jeżeli ten modele zostaną wypuszczone na rynek (osobiście w to nie wierzę) to konkurencja w postaci Apple czy Samsunga będzie wypadało bardzo blado.

 

Marcin
HardLab.pl 
marcin(at)hardlab.pl

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.