T-mobile za darmo rozda iPhone 7!

16 września minęło 20 lat istnienia na rynku sieci T-mobile i Plus. Z tej okazji operatorzy szykują wyjątkowe promocje dla swoich klientów. Na szczególną uwagę zasługuje ta od T-mobile, gdzie klienci posiadający nieprzerwanie umowę od początku istnienia firmy, otrzymają za darmo najnowszego iPhone 7. 

„20 lat kończy się tylko raz! Dla klientów, którzy są z T-Mobile nieprzerwanie od samego początku 23 września będzie szczególny. Już dzisiaj nasi konsultanci skontaktują się z każdym z nich, aby nie tylko podziękować im za wspólne 20 lat, ale również umówić się na przekazanie wyjątkowego prezentu. Dokładnie za tydzień rozpocznie się w Polsce sprzedaż nowego modelu, najbardziej rozpoznawalnego i pożądanego telefonu komórkowego na świecie – iPhone 7. Klientom, którzy podpisali umowy 16 września 1996 roku i są z T-Mobile nieprzerwanie do dziś, T-Mobile przekaże go w dniu polskiej premiery lub w dowolnym dogodnym dla nich terminie po 23 września.”

T-mobile takich klientów posiada 53 – niby niewielu, ale jest to pierwszy chyba tak znaczący gest operatora w stosunku do wiernych klientów.

Czekamy teraz na odpowiedź Plusa :)

 

Marcin Bąk b   

Marcin
HardLab.pl
marcin(at)hardlab.pl

 

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.