Nowe plotki na temat MacBook Pro - debiut jeszcze w październiku?

Według nieoficjalnych informacji na rynku zaczęły pojawiać się plotki o nowym MacBook Pro, który prawdopodobnie trafi do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Z największych zmian jakie mogą się pojawić w nowych produktach Apple to dotykowy panel OLED umiejscowiony w górnym rzędzie klawiatury – tam, gdzie obecnie znajdują się klawisze funkcyjne.

Druga dość istotna zmiana to możliwość wycofania ze sprzedaży 11,6 calowych MacBooków Air – w ofercie mają znajdować się tylko warianty z 13,3 calowym wyświetlaczem. Swoją drogą dziwne, że tak długo Apple utrzymywał je w sprzedaży, kiedy jednocześnie dostępny był model z 12-calowym ekranem Retina.

Zmiany mogą dotknąć również złącza MagSafe 2 oraz USB. To pierwsze ma zostać całkowicie wycofane, natomiast zamiast dotychczasowego USB ma być USB typu C / Thunderbolt 3, które mają oferować większe zastosowanie niż obecnie używane rozwiązania.

Na potwierdzenie tych plotek będziemy musieli jednak poczekać do oficjalnej informacji Apple.

 

Marcin
HardLab.pl
marcin(at)hardlab.pl

 

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.