Odnowiony iPhone 6S i 6S plus bezpośrednio ze sklepu Apple!

Jeśli szukasz taniego Iphone 6S, to odnowiona wersja tego urządzenia spełni Twoje oczekiwania. Udostępniona jest bezpośrednio przez Apple, więc widać, że ten koncern zdecydował się na dalszy rozwój swojej działalności.

Dzięki temu ich ofertą są zainteresowani klienci, którzy nie mogą sobie pozwolić na nowy telefon. Odnowiony jest również w idealnym stanie, a do tego tańszy od 80$ do nad 110$.

Apple niedawno zdecydował się na sprzedaż odnowionej wersji Iphone 6S i 6S Plus, dzięki czemu są one dostępne już w sklepie internetowym. Dawniej spółka apple skupiała się na sprzedaży tylko nowych komputerów MAC, Ipadów i wielu innych urządzeń. Natomiast odnowione Iphone'y były dawniej dostępne tylko dla kolejnych sprzedawców bądź można je było zauważyć na popularnych aukcjach internetowych, jak eBay.

Dzięki odnowionej wersji Apple jest w stanie obniżyć cenę urządzenia o nawet 15%. Dzięki temu odnowiony Iphone 6S z pamięcią wewnętrzną o pojemności 16 GB jest dostępny w cenie około 450$ (zniżka o 80$). Natomiast wersja Iphone 6S z pamięcią wewnętrzną 64 GB wyniesie nas około 590$ (zniżka o 110$).

Aktualnie tylko te modele Iphone'a są dostępne w wersji odnowionej i przez to o wiele tańsze.

odnowiony iphone 6 i iphone 6 plus tani iphone

Czy zakup odnowionego Iphone'a to dobry wybór?
Tak naprawdę nie dla każdego, ponieważ na odnowione telefony uzyskujemy tylko roczną gwarancję firmy Apple. Warto jednak zauważyć, że wszystkie odnowione modele Iphone'a posiadają nową zewnętrzną obudowę i akumulator. Dodatkowo taka oferta jest ograniczona, więc jeśli jesteśmy zainteresowani, to musimy działać szybko, aby uzyskać odnowiony i tańszy Iphone i cieszyć się nim przez lata.

 

Szymon
HardLab.pl


 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.