iPhone 7 jako ekstremalny aparat, dzięki obudowie LenzO

Fotografia oraz filmy raf koralowych w jakości 4K, jedynie za pomocą smartfona. Brzmi interesująco?

LenzO jest na tą chwilę jedynie projektem na Kickstarterze, zebrał już 1/3 założonych środków, a za trzy miesiące mają się rozpocząć pierwsze dostawy. Specjalna obudowa ma umożliwić nam bardzo dobre podwodne ujęcia za pomocą zwykłego iPhona, co prawda smartfony apple wersji 7 są wodoszczelne, ale przy metrowym zanurzeniu. Dzięki LenzO będziemy mogli zejść na głębokość nawet stu metrów!

ccf6062c15db5d2be49d5e556b0ee713 original

Obudowa zawiera nakładki obiektywowe dla obu aparatów smartfona, przedniego i tylnego. Co ważne, urządzenie pozwala na rozbudowę o kolejne akcesoria, dzięki gniazdom stykowym.

8bc2b8ad4160c9f3500cd8a22eef458c original

Najtańsza wersja to wydatek nie całych 230 dolarów, cena wersji z dwoma źródłami światła Lume Cubes to 600 dolarów. Ciekawostką jest limitowana edycja 100 sztuk z podpisem Jean-Michel Cousteau, podróżnika, reżysera filmów przyrodniczych, który wspiera cały projekt. Więcej informacji znajdziecie na oficjalny profilu Kick Startera

 

Piotr
HardLab.pl
piotr(at)hardlab.pl

 

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.