Już dziś, o godzinie 16:00, startuje sprzedaż trzeciej, ostatniej tury biletów na światowe finały Intel Extreme Masters Katowice 2019 i ESL One Katowice 2019 powered by Intel. Do sprzedaży trafią zarówno wejściówki na fazę Legends, jak i Champions IEM Katowice CS:GO Major oraz bilety premium na turniej StarCraft II. Fani Dota 2 będą mieć możliwość wyboru spośród kilku rodzajów biletów na turniej, który odbędzie się w ostatni weekend lutego.

Add a comment

ESL i WESA z dumą ujawniają szczegóły nowego sezonu Counter-Strike Global Offensive (CS:GO) Pro League, najdłużej działającej profesjonalnej ligi CS:GO w historii. CS:GO Pro League powróci z zupełnie nowym formatem, w którym zobaczymy mecze w studiu na żywo, system grupowy oraz zwiększenie liczby drużyn do 16 dla regionów Europy, obu Ameryk i Azji i Pacyfiku. Nowy format nie tylko pozwoli lidze podnieść poziom rywalizacji, ale również podkreśli znaczenie każdego meczu w kwalifikacjach prowadzących do finałów sezonu.

Add a comment

Firma Sennheiser, wiodący producent rozwiązań audio najwyższej jakości, została sponsorem polskiej profesjonalnej organizacji esportowej PRIDE Gaming. W ramach zawartej umowy oficjalny ośrodek treningowy PRIDE Gaming House oraz zawodnicy drużyny zostaną wyposażeni w zestawy najnowszych słuchawek GSP 600 i wzmacniaczy słuchawkowych GSX 1200 PRO marki Sennheiser. Drużyna otrzyma także dodatkowe wsparcie finansowe, które umożliwi jej przygotowania do rozgrywek.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.