Yealink z integracją z usługą chmurową BlueJeans

Yealink, światowy lider ujednoliconej komunikacji (Unified Communication) ogłasza nawiązanie partnerstwa z Blue Jeans – pionierem usługi w chmurze, łączącej laptopy, urządzenia mobilne oraz terminale wideo w 1 wideokonferencję. Efektem partnerstwa jest Yealink MeetingSpace dla BlueJeans. 

Yealink MeetingSpace stanowi połączenie BlueJeans i wideokonferencji Yealink. Pozwala na zarządzanie spotkaniami BlueJeans przy pomocy jednego kliknięcia w terminalach wideokonferencyjnych Yealink. Podłączając urządzenia Yealink VCS do BlueJeans Meeting, funkcje takie jak kalendarz, czy harmonogram spotkań są automatycznie synchronizowane i wyświetlane zarówno na rozwiązaniu Yealink, jak i na monitorze/TV. Oprócz tego użytkownicy mogą bezproblemowego odczytywać powiadomienia i nagrywać spotkania dzięki tej integracji.

Yealink i BlueJeans integracja 2

Łatwość instalacji telefonów Yealink

Przyszłych użytkowników wideokonferencji Yealink może zachęcić możliwość prostego podłączenia urządzeń za pomocą tylko 1 kabla sieciowego RJ-45. Po instalacji zestawu, można udostępniać treści, a także korzystać z bezprzewodowych mikrofonów. Ponadto nowych użytkowników pozytywnie zaskoczy technologia redukcji hałasów, niwelująca np. odgłosy pisania na klawiaturze czy szum klimatyzacji. Zdalna strona będzie słyszeć tylko rozmowę.

- Yealink wraz ze swoim znakomitym zapleczem technologicznym bardzo szybko i sprawnie wykorzystał otwarte API w BlueJeans do dokonania integracji. Dzięki temu możemy wspólnie poprawić jakość konferencji, odbywających się w pomieszczeniach o dowolnym rozmiarze – powiedział Steve Weinstock, Senior Manager Business Development and Integration Partnerships, BlueJeans.

- Cieszymy się, że nasza firma znalazła tak świetnego partnera, jakim jest BlueJeans. Pozwoli to Yealinkowi na dotracie do jeszcze większej liczby klientów. Mamy nadzieję, że w przyszłości pogłębimy tę współpracę. – powiedział Stone Lu, Wiceprezes w firmie Yealink.

Więcej szczegółów o usłudze Yealink Meeting Space dla BlueJeans można znaleźć na stronie: www.yealink.pl

 

 

 Źródło: Informacja prasowa 

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.