Trzy modele marki Ninebot by Segway: OneS2, miniPRO, E+

Firma Ingram Micro zagospodarowuje nowy segment rynku i nawiązuje współpracę ze światowym liderem w dziedzinie elektrycznego transportu osobowego – amerykańską firmą Segway Inc. Dystrybutor, który do tej pory znany był z szerokiej oferty dla segmentu mobile, dostrzegł potencjał w ekologicznych gadżetach technologicznych. Ingram Micro w ramach rozszerzenia portfolio wprowadzi do swojej oferty trzy modele marki Ninebot by Segway: OneS2, miniPRO, E+ . Na jesieni firma planuje premiery kolejnych produktów. 

Informacja prasowa:

Segway, producent ekologicznych, dwukołowych pojazdów elektrycznych, tworzy swoje urządzenia z myślą o realnym zmniejszeniu emisji spalin na terenie Stanów Zjednoczonych. Jak wskazuje Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska te zużywają na potrzeby swoich samochodów około 15% światowej produkcji ropy naftowej. Obecnie ogólnoświatowe i unijne priorytety nakierowane są na transport zasobooszczędny, ekologiczny, szybki i jednocześnie coraz tańszy.

segway 1

- Dostrzegamy ogromny wzrost zainteresowania i popularności w segmencie transportu przyszłości. Nie od dziś wiadomo, że samochody generują ogromne szkody dla środowiska naturalnego. Nie dziwią zatem wzmożone prace inżynierów i coraz liczniejsze pomysły na tworzenie środków transportu, które staną się przyjazne dla środowiska. Nasza firma od lat bacznie obserwuje świat nowych technologii. Dostrzegamy ogromny potencjał innowacyjnych środków transportu, dlatego otwieramy nowy rozdział naszej działalności. Podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do oferty pojazdów jednośladowych i dwuśladowych kultowej marki Segway – mówi Grzegorz Kania, Managing Director w Ingram Micro Poland.

segway 3

Firma Segway powstała w 1999 roku i obecnie jest światowym liderem dostarczającym użytkownikom przyjazną dla środowiska alternatywę dla transportu miejskiego i samochodowego. W jej ofercie znaleźć można m.in. pojazdy samobalansujące oraz monocykle. Segway zawdzięcza swój sukces przede wszystkim tworzeniu i stosowaniu licznych innowacyjnych rozwiązań, powstałych w oparciu o wieloletnie badania, które ułatwiają codzienne życie ludzi. Dzięki nim produkty takie jak Ninebot by Segway są w pełni interaktywne, a tym samym niezwykle proste w obsłudze. Dodatkowo ich nietuzinkowy wygląd oraz niezwykle trwałe materiały, z których są wykonane, znacznie wyróżniają je na tle konkurencji.

Urządzenie sprawdzi się także do miejskich wycieczek. Taki sposób zwiedzania zyskał już popularność w Zurichu, gdzie po przejściu 20-minutowego szkolenia można rozpocząć przejażdżkę.

segway 5

Na początek do sprzedaży z dystrybucji Ingram Micro trafią modele OneS2, miniPRO i E+. Z kolei już na jesieni firma planuje wprowadzić do sprzedaży kolejne nowości. Zagospodarowanie przez Ingram Micro nowego segmentu rynku będzie wiązało się także z działaniami marketingowymi, które będą prowadzone we współpracy z partnerami.

segway 4


Segway Segway Europe została założona przez firmę Ninebot Ltd z Pekinu, która łączy ze sobą marki Segway i Ninebot, specjalizujące się w dziedzinie elektrycznego transportu osobowego. Obie marki skupiają się na rozwoju technologii transportu elektronicznego w celu poszerzenia i zrewolucjonizowania branży robotyki mobilnej. Produkty marek Segway i Ninebot wykorzystują innowacyjne rozwiązania takie jak możliwość integracji urządzenia ze smartfonem czy rozpoznanie głosu lub rysów twarzy jego właściciela. Dzięki nim produkty stają się w pełni interaktywne i zachęcają do wykorzystywania w codziennym życiu nowych technologii. Pierwsze biuro firmy zostało otwarte 21 czerwca 2016 roku w Amsterdamie.

Więcej informacji na stronie www.segway.com

 

Piotr
HardLab.pl
piotr(at)hardlab.pl

 

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.