VORDON DVR-190 – lusterko samochodowe 3w1

VORDON, producent elektronicznych akcesoriów samochodowych, wprowadził na polski rynek lusterko samochodowe DVR-190. Nowe urządzenie łączy w sobie trzy funkcje: wideorejestratora, lusterka wstecznego oraz kamery cofania. 

VORDON DVR-190 nagrywa materiał wideo w jakości Full HD, z szybkością 30 klatek na sekundę. Wyświetlacz o przekątnej 4,3” został wykonany w technologii IPS. Urządzenie montowane jest jako nakładka na fabrycznie zainstalowane lusterko w samochodzie. Do zestawu producent dołączył kamerę cofania, którą można podłączyć przy użyciu kabla AV/IN. Nowoczesna technologia podwójnego zapisu umożliwia nagrywanie zarówno z przodu, jak i tyłu pojazdu na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.

VORDON DVR190 3

- Lusterko 3w1 to zaawansowane urządzenie, które pomoże każdemu kierowcy w codziennym podróżowaniu. Dzięki zastosowanej optyce Full HD można nagrywać zdarzenia bezpośrednio przed samochodem. Dodatkowa kamera dołączona w zestawie obserwuje tył auta i pomaga w bezpiecznym wykonywaniu manewru cofania, nawet w najmniej komfortowych warunkach. – powiedział Rafał Stasiak, dyrektor ds. marketingu w firmie VORDON.

DVR-190 ma wbudowany G-Sensor. Jest to czujnik przeciążeń, który wykryje kolizję. W takim przypadku rejestrator zablokuje nagrany film i zapisze go jako film specjalny, który nie zostanie nadpisany. Czułość czujnika przeciążeń można zmienić w zależności od potrzeb.

VORDON DVR190 2

Rejestrator nagrywa w jakości Full HD. Urządzenie obsługuje WDR/HDR, co sprawia, że sygnał przekazywany do kamery zostaje poddany obróbce cyfrowej. Dzięki temu niwelowane są efekty takie jak prześwietlenie czy mocny kontrast.

Urządzenie ma slot na karty microSD do 32 GB i zapisuje pliki w formacie MP4. Oprócz standardowej funkcji wideo dostępny jest tryb fotograficzny oraz odtwarzanie nagranego materiału. Użytkownik może wyłączyć widok „na żywo” przez wbudowaną funkcję wygaszacza ekranu. W pudełku wraz ze sprzętem znajduje się dodatkowa kamera cofania wraz z kablem wideo, ładowarka samochodowa, kabel mini-USB, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, dwie gumowe nakładki ułatwiające montaż oraz karta gwarancyjna. Gwarancja producenta obejmuje 36 miesięcy od daty zakupu.

Lusterko VORDON DVR-190 jest dostępne w sklepach Mediaexpert, Media Markt, RTV Euro AGD, Komputronik.pl oraz VORDON.pl. Spodziewana cena detaliczna wynosi 219 PLN. Więcej informacji można znaleźć tutaj: https://vordon.pl/product-pol-146Rejestrator-jazdy-DVR-190-4-3-cala.html

 

 

 Źródło: Informacja prasowa 

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.