W te wakacje postaw na aktywność z Elite Active 65t, czyli całkowicie bezprzewodowymi słuchawkami marki Jabra

Marka Jabra wprowadza na rynek nowy zestaw słuchawkowy o nazwie Elite Active 65t. Zestaw ten został opracowany specjalnie z myślą o aktywnym trybie życia, dlatego też inżynierowie Jabra wyposażyli go we wzmocnioną obudowę oraz wydłużyli czas pracy urządzenia aż do 15 godzin. W tym czasie użytkownik może prowadzić rozmowy, słuchać muzyki o spersonalizowanym brzmieniu a także korzystać z asystentów głosowych. Słuchawki Jabra Elite Active 65t idealnie dopasowują się do ucha będąc niezastąpionym towarzyszem podczas podróży, spacerów, górskich wypraw, czy też biegania i ćwiczeń. 


Bez względu na to dokąd się wybierasz – w góry, nad jezioro, do światowej metropolii, czy też na egzotyczną wyspę – możesz cieszyć się wakacyjną wolnością i swobodą, jaką daje całkowicie bezprzewodowa technologia od Jabra. Rozmawiaj do woli i słuchaj ulubionej muzyki w prosty sposób przełączając się pomiędzy trybami. Wykorzystaj ten czas na czynny odpoczynek i śledź parametry swojej aktywności fizycznej dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu. Tego lata postaw na aktywność, taką jaką lubisz.

Elite 65t Active Front water

Zestaw słuchawkowy Jabra Elite Active 65t oferuje wysokiej jakości dźwięk, zarówno dla rozmów jak i odtwarzania plików muzycznych. Ciekawym i bardzo praktycznym rozwiązaniem dla użytkowników jest możliwość personalizacji brzmienia, które można uzyskać za pomocą specjalnego korektora dźwięku dostępnego w dedykowanej urządzeniu aplikacji mobilnej Jabra Sound+.

Aplikacja Jabra Sound+ jest idealnym uzupełnieniem zestawu słuchawkowego ponieważ wzbogaca go o dodatkowe funkcje. Chcesz dodać więcej basu podczas ćwiczeń? Możesz w szybki i prosty sposób zwiększyć niskie częstotliwości, aby uzyskać bardziej energetyzujące brzmienie. Prócz tego aplikacja pozwala zmodyfikować w jakim stopniu chcesz słyszeć (lub zablokować) otaczające dźwięki, śledzić stan naładowania baterii i nie tylko.

Dzięki hybrydowemu ANC (Active Noise Cancellation) możesz ograniczyć hałas otoczenia. To idealne rozwiązanie, gdy chcesz skupić się na tym, co w danej chwili najważniejsze.

Słuchasz głośnej muzyki? Za pomocą przycisku na słuchawce możesz w prosty sposób podsłuchać co dzieje się wokół. Bez konieczności wyjmowania słuchawek z uszu.

Aby pomóc w wyborze odpowiednich ustawień twórcy aplikacji utworzyli tak zwane „momenty”, czyli wstępnie określone ustawienia adekwatne do różnych sytuacji, w których znajdujesz się w ciągu dnia.

Przycisk umieszczony na słuchawce umożliwia proste i wygodne odbieranie połączeń, dzięki czemu nie trzeba za każdym razem sięgać po smartfona. Nie musisz więc przerywać wykonywanej czynności a za sprawą doskonałego dźwięku możesz mieć wrażenie, że Twój rozmówca znajduje się tuż obok.

Elite 65t contextual 1

Żelowe wymienne wkładki douszne, dostępne w różnych rozmiarach, zapewniają idealne dopasowanie oraz pełną stabilność słuchawki w uchu. Pewność, że słuchawki pozostaną na swoim miejscu w połączeniu z całkowicie bezprzewodową technologią dają poczucie nieskrępowanej swobody, nawet podczas intensywnych ćwiczeń.

Polecenia głosowe nigdy nie były tak proste!

Za pośrednictwem Jabra Elite Active 65t możesz połączyć się z usługami Alexa*, Siri® lub Google Assistant™, aby w szybki sposób uzyskać dostęp do potrzebnych informacji – np. dotyczących zaplanowanych w kalendarzu spotkań. A może wylądowałeś w nowym mieście? Bez problemu znajdziesz miejsca lub wydarzenia odbywające się w pobliżu. Cały czas w biegu? Asystent głosowy odczyta dla Ciebie wiadomości tekstowe, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco.
Bez obaw planuj długie wyprawy. Bateria zapewnia do 5 godzin pracy urządzenia a z przenośną stacją ładującą można wydłużyć ten czas aż do 15 godzin. Bluetooth 5.0 umożliwia płynne podłączenie Elite Active 65t do smartfonu.
Jabra Elite Active zostały wyposażone w stopień ochrony IP56 z 2-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane przez pot i pył**. Dokądkolwiek się wybierasz i bez względu na to jaką aktywność planujesz, możesz cieszyć się doskonałym dźwiękiem, bez żadnych ograniczeń bowiem wraz z produktem otrzymujesz obietnicę doskonałego dźwięku bez zakłóceń i zbędnych przewodów.

Ćwicz, podróżuj, baw się i zwiedzaj. Spędzaj czas aktywnie lub… po prostu odpoczywaj!
A wszystko to przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Zestaw słuchawkowy Jabra Elite Active 65t dostępny jest od 30.07.2018 w wybranych salonach MediaExpert oraz w sklepie online mediaexpert.pl w sugerowanej cenie detalicznej 749pln.

 

 

Źródło: Informacja prasowa 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.