Zegarek Apple Nike+ to nowość dla sportowców

To nowe urządzenie stanowi piękne dzieło wynikające z partnerstwa i współpracy między Apple, a Nike. Oczywiście to firma Nike zdecydowała się na przygotowanie nowego smartwacha, do którego Apple przygotował interesujące oprogramowanie Apple Nike +.

Dzięki temu powstał zegarek, który zastępuje nam smartfon, który dawniej podczas uprawiania sportu, biegania, przyczepialiśmy sobie do pasów bądź ramion. Sam zegarek okazuje się bardziej wygodny i komfortowy.

Większy komfort i radość
Bieganie okazuje się przyjemne szczególnie wtedy, gdy nic nas nie rozprasza. Właśnie w tym celu został stworzony Apple Watch Nike+. Ci prawdziwi giganci technologii i innowacji, firma Apple i Nike, zaoferowała różne opcje kontaktu z biegaczami przez Nike+ Run Club oraz najwyższy poziom komfortu.

W zegarku tym znajduje się nowoczesny GPS, pozwalający na wybór najlepszej trasy. Dodatkowo Apple Watch Nike+ mierzy przebytą odległość i tempo bez kontaktu z naszym smartfonem. Dzięki temu już nie musimy wybierać się z telefonem na biegi, wystarczy zabrać ze sobą niezwykły zegarek, który jest dodatkowo wodoodporny (maksymalna głębokość 50 metrów). Po każdym biegu z takim zegarkiem szybko będziemy mogli odczytać dane treningowe, nawet w rażącym słońcu, dzięki najjaśniejszemu wyświetlaczowi Apple. A następnie będziemy mogli się schłodzić w wodzie, bez obawy, że zniszczymy zegarek.

Podstawowe zalety Apple Nike+
- elastyczny,
- przewiewny,
- lekki,
- GPS,
- zbiera informacje o tempie i długości dystansu,
- wyznacza trasy,
- posiada kilka wariantów biegania,
- dostosowany do aplikacji Nike+ Run Club.

apple watch nike

Zegarek ten jest wykonany z wytrzymałego fluoroelastomeru, co pozytywnie wpływa na komfort związany z jego użytkowaniem. Tarcze w tym smartwachu to jaskrawy zielonożółty kolor Nike. Czas jest wyświetlany cyfrowo i analogowo. Z takim zegarkiem bieganie staje się jeszcze przyjemniejsze i zachęcające. Z aplikacją Nike+ Run Club o wiele łatwiej jest nam osiągać nowe cele biegowe i korzystać z rad prawdziwych fachowców.

Motywacja do Biegania
W Smartwachu Apple Nike+ mamy możliwość uzyskiwania szczegółowych informacji na temat naszych wszystkich biegów. Dzięki nim jesteśmy tym bardziej zachęceni, aby ruszać się dalej. Dodatkowo w zegarku możemy ustawić powiadomienia o aktywności znajomych czy o pogodzie. Dodatkową zachętą może okazać się informacja o wcześniejszych rezultatach.

Swoimi wynikami zawsze możemy podzielić się ze znajomymi, co pozwoli nam znaleźć się na pewnym miejscu w tabelach rankingowych. Wspaniałą motywacją okazuje się jeszcze dokładny harmonogram biegów, który nie pozwoli nam zapomnieć o kolejnym biegu.

Nike+ Run Club to również wspaniałe towarzystwo, które pozwala nam jeszcze bardziej się wysilać, zdobywać ciekawe znajomości i biegać bez przerwy.

W zegarku Apple Nike+ mamy do dyspozycji kilka wariantów biegania, możemy więc wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada.

 

Szymon
HardLab.pl


 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.