LopiFit jako nowoczesny rower

Rower to wspaniały środek transportu, z którego korzystamy najczęściej w 3 porach roku, latem, jesienią i wiosną. W naszym kraju społeczeństwo chętnie decyduje się na jazdę rowerem, zarówno rekreacyjnie, uprawiając sport bądź dojeżdżając do pracy.

W krajach skandynawskich widać, jak dużą rolę przykłada się do rowerów. Wszystkie dzieci do szkoły wybierają się rowerami, co okazuje się praktyczne i bezpieczne. Nawet osoby pracujące w biurze coraz chętniej rezygnują z dojeżdżania do pracy samochodem, ponieważ często musieliby tracić czas na korki. Rower okazuje się nie tylko szybszym transportem, ale dodatkowo zdrowym.

Producenci rowerów regularnie dbają o ich ulepszanie i zaprezentowanie w nowej formie. W ten sposób moją wzbudzić duże zainteresowanie. Zastosowanie nowej technologii sprawia, że społeczeństwo chciałoby osobiście przekonać się o możliwościach takiego roweru.

Nowością jest LopiFit
To wspaniały rower bieżnia i stanowi świetny wybór dla osób, które zastanawiają nad spacerem bądź jazdą rowerem.

Rowery elektryczne są znane już od dawna. Natomiast twórca nowoczesnych rowerów z Holandii zastanawiał się nad tym, jak można by wykorzystać w nich bieżnię z siłowni. Zachętą do stworzenia takiego roweru był fakt, że holenderski konstruktor docierał do pracy pieszo 12 km. Chciał więc wymyślić inne rozwiązanie, aby pokonać tą trasę jeszcze szybciej. To sprawiło, że powstał chodzony rower elektryczny LopiFit. Osoby poruszające się na nim wzbudzają duże zdziwienie wśród osób postronnych. Niektórzy są po prostu zszokowani, że ktoś wpadł na taki pomysł, a rower Lopifit nie tylko świetnie się prezentuje, ale jazda nim okazuje się w pełni wygodna, komfortowa i bezpieczna.

 

Na takim rowerze możemy zarówno siedzieć, spacerować i biec.

Lopifit jest rowerem wyposażonym w zestaw akumulatorów o mocy 600 Wh. Dzięki nim jest w stanie poruszać się bez zaangażowania rowerzysty przez około 40 kilometrów. Moc silnika to blisko 250 W. Rowerzysta ma do wyboru spacerowanie i dostarczanie energii do akumulatorów bądź siedzieć i jechać do wyznaczonego celu.

Cena Lopifit wynosi blisko 1700 euro.

 

Dla kogo Lopifit

Taki nowoczesny rower sprawdzi się osobom, które uwielbiają chodzić i spacerować. Jazda takim rowerem na pewno im się nie znudzi. Dodatkowo rower napędzany jest za pomocą bieżni, więc jeśli chcieliśmy podładować samodzielnie akumulatory roweru, wystarczyłoby wybrać się z nim na spacer bądź biegi. Dzięki temu jesteśmy w stanie połączyć sport z czymś praktycznym, a zarazem przyjemnym.

Lopifit trafi również do sportowców, którzy nie mają już zamiaru wysilać się fizycznie w zamkniętej siłowni. Taki rower pozwala im przenieść się w każde miejsce i przede wszystkim, korzystać z uroku świeżego powietrza i pięknej pogody.

Czy i do Ciebie trafił ten Rower-Bieżnia? Jeśli jeszcze nie, to zwróć uwagę na kilka filmików o nim:

 

Szymon
HardLab.pl


 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.