W ofercie firmy Goclever pojawiła się nowość: CITY BOARD CYCLOPS, czyli zaawansowana deskorolka elektryczna o klasycznej konstrukcji. Dzięki układowi napędowemu o mocy 350 W deskorolka może osiągnąć prędkość nawet do 20 km/h (akumulator LG zapewni energię na 180 minut ciągłej jazdy). Niska waga i niewielkie gabaryty sprawiają, że urządzenie idealnie nadaje się do wygodnego i szybkiego przemieszczanie się w przestrzeni miejskiej.

Add a comment

DGM Distribution wprowadza na rynek kolejne urządzenie, służące do poruszania się po mieście. Jest nim pojazd elektryczny ES-65, który umożliwia użytkownikom przyjemną i bezpieczną jazdę. Istotną zaletą modelu ES-65 jest automatyczne samopoziomowanie, które nie występuje w urządzeniach w tym przedziale cenowym. Deska występuje w dwóch wersjach: białej z kolorowymi elementami oraz czarno-zielonej. DGM ES-65 to inteligentny sprzęt, którego ruch jest kontrolowany poprzez przechylanie ciężaru ciała. Dysponuje nowoczesnym systemem stabilizacji elektronicznej, który czyni jazdę bardzo prostą, a opanowanie tej zdolności to kwestia kilku minut. Solidne 6,5-calowe koła potrafią przezwyciężyć znaczne nierówności, a w razie potrzeby pojazd może pokonać wzniesienie o 18-stopniowym kącie nachylenia. Deska elektryczna może osiągnąć maksymalną prędkość 10 km/h, przy maksymalnym obciążeniu 120 kg. Z naładowaną baterią można przejechać około 15-20 km, w zależności od obciążenia i warunków drogowych.

 Deska elektryczna DGM ES 65 1

Pojazd jest napędzany dwoma silnikami umiejscowionymi w kołach. Każdy o mocy 350W. Zasilanie całości zapewnia wbudowana litowo-jonowa bateria o pojemności 4400 mAh, która gwarantuje długie chwile wspaniałej zabawy. Do pełnego naładowania wystarczy 90 minut, co umożliwia nawet dwugodzinną jazdę. Pojazd elektryczny DGM ES-65 ma wymiary 58,8x19x18 cm i waży 10 kg. Dobrą widoczność na drodze zapewnia wbudowane oświetlenie LED. W zestawie znajduje się ładowarka.

Deska elektryczna DGM ES 65 3
Cena i dostępność 
Deska elektryczna ES-65 jest dostępna w sieci sklepów Auchan od 23 maja bieżącego roku. Cena urządzenia w promocji wynosi 549 PLN do 3 czerwca lub do wyczerpania zapasów

 

Źródło: Informacja prasowa

 

 

  

 

Add a comment

W ofercie DGM Distribution pojawiła się kolejna nowość, dzięki której będzie można szybciej poruszać się po mieście. Popularny na świecie trend na hulajnogi przyjął się również w naszym kraju. Dlatego, aby sprostać oczekiwaniom klientów, DGM wprowadził do sprzedaży nowoczesną i kompaktową hulajnogę elektryczną ES-13. Od 27 kwietnia model ES-13 będzie dostępny w supermarketach Auchan w cenie promocyjnej 799 PLN. Cena dotyczy tylko okresu 27.04 – 4.05 lub do wyczerpania zapasów. Poza promocją urządzenie będzie kosztowało 1099 PLN. 

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.