Roomba E5 to jeden z ostatnich modeli ze stajni iRobot, które pojawiły się w sprzedaży kilka miesięcy temu. W trakcie ostatnich 3 tygodni mieliśmy okazję sprawdzić jego możliwości oraz przeprowadzić test w którym pokazujemy jak radzi sobie m.in. z przejazdem przez mały dywanik, wjazdem pod szczeliny oraz jakością sprzątania. Jesteście ciekawi jak wypadł robot? Zapraszamy do lektury.

Add a comment

Od kilku tygodni w naszej redakcji gości robot Xiaomi Roborock S50, który jest drugą generacją popularnego automatycznego odkurzacza. Sprzęt zdobył zainteresowanie wśród klientów głównie atrakcyjną ceną względem jego możliwości. Czy faktycznie jest to ciekawy i warty polecenia sprzęt? Sprawdziliśmy to w naszym teście, gdzie przygotowaliśmy kilka najbardziej popularnych scenerii. 

Add a comment

Roboty sprzątające coraz częściej trafiają do naszych domów. Klienci chętniej rozważają zakup robota automatycznego na rzecz standardowego odkurzacza, co nikogo nie powinno dziwić. Technologia oraz zaawansowane systemy stosowane w robotach wykrywają zabrudzenia, skanują pomieszczenia i pracują zgodnie z zaplanowanym przez nas harmonogramem np. wtedy kiedy jesteśmy w pracy. Ale jak wyglądają efekty sprzątania? Sprawdziliśmy to na flagowym modelu iRobota modelu i7.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.