Nowy poziom bezprzewodowej gry z Logitech G

Logitech G, marka należąca do firmy Logitech, po ponad 4 latach testów przedstawia dwa nowe rozwiązania, które umożliwiają całkowicie bezprzewodową grę na najwyższym poziomie.

Informacja prasowa:

Logitech G POWERPLAY to pierwszy na świecie system stałego bezprzewodowego ładowania myszki w ruchu podczas gry. Powerplay eliminuje konieczność ładowania urządzenia w sposób tradycyjny, nawet gdy mysz nie jest używana. Z kolei Logitech G LIGHTSPEED to zaawansowana technologia oferująca najwyższą jakość łączności bezprzewodowej, pozwalająca na płynną rozgrywkę, bez opóźnień i przerywania.

Wraz z systemem POWERPLAY firma Logitech prezentuje dwie nowe kompatybilne myszki Logitech G903 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse oraz Logitech G703 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse.

Witamy w przyszłości! @LogitechG przedstawia dwie bezprzewodowe myszki dla graczy z zaawansowanym systemem stałego ładowania

High Resolution g903 gallery1

http://blog.logitech.com/?p=25976

“Od lat tworzymy najbardziej zaawansowane bezprzewodowe produkty dla graczy. Nasze dwa najnowsze rozwiązania – POWERPLAY i LIGHTSPEED – wyznaczają kierunki rozwoju bezprzewodowych technologii” – powiedział Krzysztof Ogrodnik, Gaming Business Development Manager CEE, Logitech. „Nowe myszki G903 i G703 w połączeniu z innowacyjnym systemem ładowania oraz najwyższą jakością łączności bezprzewodowej, zapewniają precyzję, niezawodność i niekończącą się wydajność, niezależnie od długości rozgrywki. Te technologie spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających, profesjonalnych graczy” – dodał Krzysztof Ogrodnik.

Technologia bezprzewodowej łączności Logitech G LIGHTSPEED

W kluczowych momentach gry, najmniejsze opóźnienie może zadecydować o wygranej lub porażce. Częstotliwość raportowania co 1 milisekundę oraz zoptymalizowane połączenie bezprzewodowe sprawiają, że technologia LIGHTSPEED prześciga większość bezprzewodowych, jak i przewodowych rozwiązań konkurencji. Dodatkowo 16-krotne (12dB) wzmocnienie sygnału oraz mechanizm niwelowania zakłóceń eliminują problemy z połączeniem, zapewniając pewną i płynną pracę urządzeń w każdych warunkach.

Technologia Logitech LIGHTSPEED została zastosowana w nowych myszkach G903 i G703, które współpracują z systemem POWERPLAY. 

High Resolution Powerplay gallery 2

System bezprzewodowego ładowania POWERPLAY 

Logitech POWERPLAY to przełom w dziedzinie bezprzewodowego ładowania. Dotychczasowe rozwiązania wymagały umieszczenia urządzenia w stacji dokującej lub w określonym miejscu, co utrudniało korzystanie z myszki podczas ładowania.  Technologia POWERPLAY została zaprojektowana w taki sposób, aby ładowanie za pośrednictwem podkładki odbywało się nieprzerwanie – zarówno w trybie uśpienia, jak i w czasie gry. System wykorzystuje działanie rezonatorów elektromagnetycznych, które generują pole energii nad podkładką o wymiarach 275 x 320mm. Wytworzony ładunek jest z kolei przekształcany w energię zasilającą akumulator w module POWERCORE, zastosowanym w myszkach G903 i G703. System stałego bezprzewodowego ładowania nie wpływa na jakość transmisji danych i wydajność myszki.

Bezprzewodowe myszki Logitech G903 i G703

High Resolution g903 feature5 ambidextrous

Logitech G903 i G703 to zaawansowane urządzenia wyposażone w przełomową technologię LIGHTSPEED. W połączeniu z systemem ładowania POWERPLAY oferują niekończącą się grę na najwyższym poziomie. Główne cechy nowych myszek G903 oraz G703 to:

Precyzyjny sensor optyczny PMW3366, wielokrotnie uznawany zarówno przez amatorów, jak i przez profesjonalistów za najlepszy sensor w myszkach dla graczy. Czujnik ten dokładnie odwzorowuje na ekranie każdy ruch ręki, bez wygładzania czy przyciągania, zapewniając wyjątkową precyzję śledzenia w całym zakresie czułości (od 200 do 12000 DPI) nawet przy bardzo wysoko ustawionym DPI i szybkich ruchach.

System naciągu z metalową sprężyną oraz unikatową technologię obrotowych zawiasów zamontowany pod lewym i prawym przyciskiem myszki G903. System redukuje dystans pokonywany przez przycisk przed aktywacją, dzięki czemu gracze otrzymują szybki, precyzyjny oraz niezawodny mechanizm. Dodatkowo udoskonalona konstrukcja G903 została wyposażona w  przyciski o zwiększonej wytrzymałości do 50 milionów kliknięć.

Wygoda i komfort podczas gry. Symetryczną konstrukcję G903 można w łatwy sposób zmienić na pełnoprawną mysz dla graczy prawo lub leworęcznych dzięki dołączonym w zestawie magnetycznym nakładkom na przyciski. Dodatkowo uniwersalny kształt urządzenia zapewnia wygodę oraz maksymalną kontrolę graczom stosującym uchwyt typu palm, claw oraz fingertip. Mysz G703 oferuje lekką i ergonomiczną konstrukcje dopasowaną do kształtu dłoni, a dodatkowe gumowe uchwyty umieszczone po bokach urządzenia zapewniają stabilność chwytu podczas gry. 

Instalacja G903 i G703 jest szybka i prosta – wystarczy włożyć nadajnik do portu USB i można rozpocząć rozgrywkę. Ponadto po pobraniu darmowego oprogramowania Logitech Gaming Software możliwe jest zaprogramowanie poszczególnych przycisków do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Cena i dostępność

System POWERPLAY będzię dostępny w sprzedaży od połowy września 2017 roku w spodziewanej cenie detalicznej 569 PLN. Logitech G903 i Logitech G703 LIGHTSPEED pojawią się w sprzedaży od połowy września 2017 roku w spodziewanej cenie detalicznej 789 PLN i 519 PLN.

Więcej informacji na stronie Logitech, firmowym blogu oraz Facebooku.

 

 

Piotr
HardLab.pl
piotr(at)hardlab.pl

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.