ASTRO Gaming wkracza do Polski

ASTRO marka należąca do koncernu Logitech wkracza do Polski z produktami premium dla profesjonalistów i zapalonych graczy

 ASTRO Gaming wprowadza do Polski szeroką gamę słuchawek dla graczy. Amerykańska marka, należąca do koncernu Logitech powstała z inicjatywy pasjonatów esportu, którzy za cel postawili sobie stworzenie najwyższej jakości sprzętu spełniającego oczekiwania profesjonalistów i hardkorowych graczy.

A50 Wireless

Od 2007 roku, ASTRO Gaming, jest liderem segmentu premium audio. Od października przewodowe i bezprzewodowe modele słuchawek ASTRO Gaming będą dostępne w Polsce w wybranych sieciach handlowych. Kolekcja składa się z kilku modeli przeznaczonych dla takich platform jak: Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, a także multiplatformowymi modelami dla PC i Mac A10, A10 + MIXAMP™ M60, A20 Wireless, A40 TR + MixAmp™ M80, A40 TR + MixAmp™ Pro TR i A50 Wireless + Base Station. Wszystkie produkty ASTRO zostały opracowane z myślą o spełnieniu najwyższych standardów oczekiwanych przez profesjonalnych graczy. Gwarantują naturalne, przestrzenne brzmienie, doskonałą czystość dialogów oraz niezrównany komfort i trwałość.

Portfolio firmy obejmuje kilka modeli różniących się stopniem zaawansowania i dostosowaniem do konkretnych platform gamingowych:

ASTRO A50 Wireless + Base station - topowy model ASTRO jest bezprzewodowy, kompatybilny ze standardem 7.1 Dolby Headphone Surround i wyposażono go w przetworniki akustyczne najwyższej jakości dostrojone do Pro Quality Audio. Precyzyjny mikrofon można włączać i wyłączać jednym ruchem. Każdy komunikat transmitowany jest bezstratnie, więc komunikacja z drużyną przebiegać będzie bezproblemowo. Na baterii model ten działa do 15 godzin, a grać można naprawdę długo bo ultra wygodne nauszniki wieńczą płócienne poduszki, zapewniające nie tylko wygodę, ale i izolację akustyczną. A50 Wireless przesyła sygnał bez zakłóceń w paśmie 5 GHz. Co więcej dzięki konfigurowalnym ustawieniom equalizera (EQ) definiowanym w oprogramowaniu ASTRO Command Center można dopasować charakter brzmienia do własnych upodobań.

A40 TR + MixAmp™ Pro TR - model tym razem przewodowy, dostępny w wersjach samodzielnej lub z opcjonalnym wzmacniaczem (dla wersji Xbox MIXAMP M80 lub MIXAMP PRO TR dla Xbox, PS4 i PC). ASTRO A40 TR to zestaw słuchawkowy przeznaczony dla profesjonalnych graczy, włączając w to członków drużyn esportowych, ale także dla twórców, streamerów oraz twórców gier. Elementami wyróżniającymi słuchawki ASTRO A40 TR są odłączany, wymienny mikrofon jednokierunkowy, a także możliwość wymiany zewnętrznej części nauszników na inne, dzięki zestawom akcesoriów Mod-Kit (do nabycia osobno). Dzięki Dolby Headphone 7.1 Surround kinową jakość dźwięku masz zagwarantowaną. Nie tylko w grach, ale i w transmisjach strumieniowych. Za każdym razem bez strat i bez zniekształceń. Podczas rozgrywek na turniejach esportowych najważniejsza jest odpowiednia i niezakłócona komunikacja pomiędzy członkami drużyny. Gracze muszą mieć również pewność, że ich rozmowy nie zostaną przechwycone, ani przerwane. Z pomocą przychodzi łańcuch DAISY - rozwiązanie gdzie za pomocą specjalnego kabla gracze mogą połączyć ze sobą szeregowo wzmacniacze MixAmp PRO TR tworząc w ten sposób łańcuch. Każdy gracz podpięty do łańcucha będzie mógł rozmawiać w lokalnym czacie głosowym, którego nikt nie zakłóci.

A20 Wireless - Tak jak inne modele bezprzewodowe ASTRO Gaming, do transmisji sygnału pozbawionej zakłóceń wykorzystuje pasmo 5 GHz. Dzięki temu opóźnienia są minimalne, a Ty możesz grać z dowolnego miejsca w pokoju. Co więcej dzięki konfigurowalnym ustawieniom equalizera (EQ) definiowanym w oprogramowaniu ASTRO Command Center możesz dopasować charakter brzmienia do własnych upodobań. Model ten pozwala na elastyczne dopasowanie parametrów każdego wyjścia i wejścia (wejście optyczne, USB do podłączenia karty dźwiękowej), poziom głośności dialogów w grze w stosunku do ścieżki dźwiękowej. Czas pracy na baterii to aż 15 godzin.

A10 - komfortowe, przewodowe słuchawki dla PC lub PS4 wykonane ze świetnych materiałów, m.in. stalowy, wytrzymały pałąk z wygodnymi gumowanymi wykończeniami. Wyposażone w przetworniki gwarantujące wysoką wierność brzmienia. Model ten wyposażono w świetnej jakości mikrofon z funkcją dezaktywacji po jego podniesieniu.

Opcjonalnym wyposażeniem w wersji dla konsoli Xbox One jest wzmacniacz MixAmp™ M60, który pozwala na precyzyjne miksowanie ścieżki dźwiękowej z gry oraz dźwięków zbieranych przez mikrofon. Jeśli chcesz słyszeć lepiej rozmowy z członkami drużyny wystarczy przycisnąć odpowiedni przycisk na wzmacniaczu M60. Automatycznie poziom dźwięku z gry zostanie obniżony. MixAmp M60 wspiera technologie audio takie jak: Windows Sonic oraz Dolby Atmos.

Cena i dostępność

Przewidywane ceny słuchawek:
A50 Wireless + Base Station – 1339 zł
A40 TR + MixAmp™ Pro TR – 1169 zł
A40 TR + MixAmp™ M80 – 919 zł
A20 Wireless – 709 zł
A10 + MixAmp™ M60 – 499 zł
A10 – 269 zł

 

 Źródło: Informacja prasowa

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.