Ruszyła przedsprzedaż smartwatcha Huawei Watch GT 2, nowego modelu w rodzinie inteligentnych zegarków Huawei przeznaczonych dla osób aktywnych. Rekomendowana cena najnowszego urządzenia to 899 złotych. Osoby, które zdecydują się na zakup w okresie przedsprzedaży, czyli do 27 października, otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace. Regularna sprzedaż zacznie się 28 października.

Add a comment

Marka SmartDGM, producent urządzeń typu smart home, wprowadza na rynek inteligentną wtyczkę PP-W162 oraz inteligentną żarówkę L-WT9W1. Obydwa urządzenia pozwalają zastosować w swoim mieszkaniu funkcje inteligentnego domu, ponieważ można nimi zarządzać z poziomu smartfona. Dzięki wtyczce SmartDGM nie będziesz musiał martwić się, czy wyłączyłeś żelazko, a dzięki żarówce – obniżysz zużycie prądu, a co za tym idzie, zaoszczędzisz pieniądze.

Add a comment

Dzień Babci w Polsce przypada 21 stycznia, natomiast dzień później obchodzimy święto Dziadka. Z tej okazji naszym najbliższym przekazujemy prezenty. Jeśli dziadkowie prowadzą aktywny tryb życia i często podróżują swoimi samochodami warto dać im coś praktycznego, na przykład nawigację lub wideorejestrator.

W przypadku, gdy dziadkowie jeżdżą swoimi autami warto zamiast laurki dać im praktyczny prezent, z którego będą korzystali na co dzień. Często słyszymy o kolizjach, w których trudno wyjaśnić sprawcę zdarzenia. Nagranie z wideorejestratora, np. SmartGPS DVR-1100L może być znacznym ułatwieniem. Innym praktycznym prezentem jest nawigacja BECKER Active.6S PLUS, która pomoże sprawnie poprowadzić naszych najbliższych do celu podróży.


BECKER Active.6S PLUS
Nawigacja BECKER Active.6S PLUS wyposażona jest w dotykowy, duży ekran o przekątnej 6,2 cala. Wyświetlany na nim obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli jest czytelny, dzięki czemu łatwo odczytywać z niego dane. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć o pojemności 4 GB, jednak możemy ją rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSD o pojemności maksymalnej wynoszącej 32 GB. Nawigacja posiada mapę 46 krajów Europy, dlatego nasi najbliżsi będą mogli podróżować nie tylko po naszym kraju, ale po całym kontynencie. BECKER Active.6S PLUS posiada aktywny uchwyt, który mocowany jest za pomocą łącznika magnetycznego. Oprogramowanie posiada asystent zjazdu, dzięki czemu w prosty sposób trafimy np. na stację benzynową. Ciekawą funkcją jest także asystent parkowania, który znajduje nam parking w pobliżu celu podróży. Asystent pasa ruchu informuje nas o konieczności zmiany pasa w odpowiednim czasie, dzięki czemu nie przegapimy danego zjazdu. Urządzenie posiada także ostrzeżenie o limicie prędkości, a oprogramowanie jest zaprojektowane tak, by na bieżąco kalkulować w zależności np. od pory dnia najlepszą trasę. 

SmartGPS DVR-1100L Wifi

Nawigacja BECKER Active 6S PLUS EUROPA 6 2 BT 46 krajow 11920 2

Drugim prezentem, który możemy przekazać z okazji dnia Babci lub Dziadka jest kamera samochodowa SmartGPS DVR-1100L Wifi. Urządzenie posiada szerokokątny obiektyw oraz matrycę Sony EXMOR. Pozwala ona na zapis filmu, dzięki czemu będziemy mogli w razie niespodziewanych zdarzeń drogowych przedstawić go jako dowód w sprawie. Możemy go pokazać na ekranie 2-calowego wyświetlacza, lub za pomocą złącza HDMI podłączyć kamerę do telewizora i tam odtworzyć nagranie. Kamera nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD - 1920 x 1080 pikseli. Posiada detektor ruchu, ma wbudowany mikrofon i głośnik oraz czujnik wstrząsowy. Filmy zapisywać można na karcie pamięci typu microSDHC o maksymalnej pojemności wynoszącej do 64 GB. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi możemy połączyć się ze smartfonem by tam zapisywać dane lub odtwarzać nagrania.
Atrakcyjne ceny

 

Źródło: Informacja prasowa 

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.