Xiaomi Mi Sport - tanie słuchawki Bluetooth

Ostatnio o marce Xiaomi jest w Polsce głośno za sprawą oficjalnej sprzedaży ich produktów w kilku największych sieciach sklepów. Xiaomi znane jest nie tylko ze smartfonów, ale również ze świetnych powerbanków, które są praktycznie bezkonkurencyjne pod względem ceny do jakości.

Właśnie jednak dowiedzieliśmy się o nowym produkcie, który może odnieść podobny sukces. Mowa o słuchawkach Bluetooth o nazwie Xiaomi Mi Sports, które kosztują niecałe 90 złotych.

Słuchawki są dostępne w dwóch kolorach – białym i czarnym. Słuchawki wyróżniają się zausznikami, dzięki czemu nie trzeba się martwić o te, że będą wypadać z ucha np. podczas biegania. Spełniają one również standard IPx4, co oznacza, że są odporne na zachlapania.

xiaomi mi sport

Z każdej słuchawce znajduje się bateria o pojemności 110 mAh. Według zapewnień producenta starczy ona na 7 godzin słuchania muzyki.

Za komunikację np. ze smartfonem odpowiada Bluetooth 4.1 – całkowity zasięg wynosi 10 m.

xiaomi mi sports 2

Waga całego zestawu wynosi tylko 17,8 gram – są zatem na tyle lekkie, że nie powinniśmy czuć dyskomfortu nawet przy dłuższym korzystaniu.

Warto również nadmienić, że słuchawki mogą być sparowane z dwoma urządzeniami jednocześnie.

Sprzedaż rozpoczyna się od 11 listopada. Na razie będą dostępne na rynku chińskim. Można jednak oczekiwać, że i w Polsce pojawią się dość szybko w sprzedaży.

 

Marcin
HardLab.pl
marcin(at)hardlab.pl

 

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.