BackBeat FIT 305 - Design stworzony z myślą o miłośnikach sportu

Nowoczesne, kolorowe, lekkie i wytrzymałe – słuchawki BackBeat FIT 305 od Plantronics, które motywują od pierwszego wspólnego treningu

Plantronics, pionier w dziedzinie rozwiązań audio i technologii ubieralnych, jest twórcą serii BackBeat FIT - bezprzewodowych słuchawek dopasowanych do różnych typów aktywności fizycznej. W tej serii znajdziemy takie produkty jak BackBeat FIT, BackBeat FIT 300 i BackBeat FIT 500, a teraz także BackBeat FIT 305. Słuchawki występują w 4 wersjach kolorystycznych: limonkowej, koralowej, granatowej oraz czarnej.

Tak jak całą serię Plantronics FIT - BackBeat FIT 305 cechuje wygoda, stabilność i trwałość. Wysoka jakość dźwięku inspiruje do treningu zarówno tych, którzy dopiero zaczynają pracę nad formą, osoby ćwiczące jogę, jak i maratończyków realizujących intensywne plany treningowe.

Nowe słuchawki BackBeat FIT 305 to jedne z najlżejszych na świecie słuchawek Bluetooth®, zaprojektowane tak, by można było korzystać z nich zarówno podczas treningu, jak i w życiu codziennym. Douszna dyskretna konstrukcja jest odporna na pot. Jednocześnie zapewnia mobilność oraz tłumi niechciane odgłosy na siłowni. Pokryty materiałem o niskim współczynniku tarcia kabel, sześciogodzinny czas pracy baterii i wkładki douszne sprawiają, że seria BackBeat FIT 305 doskonale sprawdza się zarówno podczas aktywnego spędzania czasu wolnego, jak i w codziennym życiu, dostarczając wysokiej jakości doznań dźwiękowych.

Dostępne są w oryginalnych kolorach, dzięki którym stają się idealnym akcesorium do uzupełnienia każdego sportowego outfit’u.

 

BB FIT Coral

BackBeat FIT 305 Coral – kolor nawiązuje do wakacji w egzotycznych miejscach, gdzie możemy podziwiać niezniszczone jeszcze przez człowieka rafy koralowe zachwycające swoimi barwami.

BB FIT DarkBlue

Kolor BackBeat FIT 305 Dark Blue przenosi nas na sam szczyt klifu, o który rozbijają się nieujarzmione fale, a wzrok przyciąga tajemnicza, morska otchłań.

BB FIT GreenLime

BackBeat FIT 305 Lime Green dodaje energii już samym kolorem. Zielona limonka kojarzy się z wyczekiwanym orzeźwieniem w gorący, letni dzień.

 

BB FIT Black

BackBeat FIT 305 Black - klasyczny kolor z nowoczesnym design’em to idealny wybór dla osób, które chcą zachować prostotę i minimalizm.

Do każdej pary słuchawek dołączona jest saszetka na słuchawki, która pozwala na ich wygodne i bezpieczne przechowywanie.

Cena

Model BackBeat FIT 305 dostępny jest w skelepach Media Markt i Saturn oraz EURO RTV Euro AGD w cenie 399 PLN.

O Plantronics

Plantronics od 50 lat jest pionierem innowacyjnej komunikacji głosowej dedykowanej klientom biznesowym i indywidualnym. Wyznacza nowe trendy w dziedzinie technologii audio, tworząc innowacyjne produkty, które ułatwiają komunikację międzyludzką. Od komunikacji zunifikowanej, przez zestawy Bluetooth, aż po słuchawki gamingowe, Plantronics zapewnia bezkompromisową jakość, znakomite doświadczenia i wysokiej jakości usługi. Rozwiązania Plantronics są wykorzystywane przez każdą firmę z rankingu 100 największych przedsiębiorstw magazynu Fortune, a także przez operatorów centrów alarmowych, kontrolerów ruchu lotniczego oraz konsumentów z całego świata. Więcej informacji na stronie: www.plantronics.com

 

Źródło: Inormacja prasowa 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.