Słuchawki Sennheiser Momentum In-Ear Wireless, otrzymały nagrodę iF DESIGN AWARD

Słuchawki bluetooth Momentum In-Ear Wireless z pałąkiem naszyjnym zostały opracowane we współpracy z agencją projektową Zurich StudioWeber i są wyjątkową konstrukcją w ekskluzywnej serii Momentum.

„To wielki zaszczyt, że bezprzewodowe słuchawki Momentum In-Ear Wireless teraz są wśród najlepszych na świecie przykładów projektowania produktów. Staraliśmy się na nowo zdefiniować świat słuchawek, oferując unikatowe połączenie najwyższej jakości dźwięku, progresywnej technologii i estetycznej czystości. Bezprzewodowe Momentum In-Ear Wireless po raz pierwszy wprowadziły tę ideę do świata dokanałowych słuchawek Bluetooth” - skomentował nagrodę Oliver Berger, szef Global Design Management w firmie Sennheiser.

iF Design Award Logo

Dzięki 10-godzinnej żywotności baterii i wysokiej jakości dynamicznym przetwornikom, które zapewniają mocne basy, szczegółową projekcję wokalu i doskonałą scenę dźwiękową, bezprzewodowe Momentum In-Ear Wireless doskonale sprawdzają się w połączeniu z urządzeniami mobilnymi. Ich ergonomiczna konstrukcja z pałąkiem naszyjnym, obszytym naturalną skórą, zapewnia całodzienny komfort słuchania. W zestawie ze słuchawkami dostępne są adaptery douszne w czterech różnych rozmiarach w celu optymalnego dopasowania do kanałów usznych i doskonałego tłumienia hałasu otoczenia. Wysokiej jakości materiały, takie jak tunele dźwiękowe ze stali nierdzewnej, chromowane wykończenie na uszach oraz twardy, odporny na uderzenia poliwęglan, gwarantują słuchawkom solidność i trwałość.


O nagrodzie iF DESIGN AWARD

Od 65 lat nagroda iF DESIGN AWARD jest uznawana za wyróżnik jakości w obszarze wzornictwa. Marka iF jest znana na całym świecie dzięki wyjątkowym usługom projektowym, a nagroda iF DESIGN AWARD jest jedną z najważniejszych nagród projektowych na świecie. Zgłoszenia są przyznawane w następujących kategoriach: Produkt, Opakowanie, Komunikacja i Projekt Usług, Architektura i Architektura Wnętrz, a także Profesjonalny Koncept.

 

 

Źródło: Informacja prasowa 

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.