Huawei P30 Pro w dwóch nowych kolorach

Huawei zaprezentował dwie nowe wersje flagowego smartfona Huawei P30 Pro: fioletową „Misty Lavender” i niebieską „Mystic Blue”, podczas Międzynarodowych Targów IFA 2019 w Berlinie. W obu wersjach, górna część obudowy telefonu jest wykończona na wysoki połysk, zaś dolna wyróżnia się matową fakturą.

Nowe wersje kolorystyczne smartfonów Huawei P30 Pro inspirowane są kolorami natury – „Mystic Blue” czerpie z barwy morza i odbitego w nim nieba, a „Misty Lavander” nawiązuje do koloru plaży o zachodzie Słońca. Dolna część obudowy telefonu wyróżnia się matową powierzchnią, odporną na pozostające odciski palców, natomiast górna została wykończona na wysoki połysk.

Product photo New HUAWEI P30 Pro Mystic Blue

Huawei P30 Pro jest pierwszym na rynku smartfonem, który został wyposażony w peryskopowy zoom - umożliwia on wykonywanie zdjęć w niespotykanym dotąd zbliżeniu, przy użyciu 10-krotnego zoomu hybrydowego lub 50-krotnego zoomu cyfrowego. Poczwórny aparat główny, stworzony we współpracy z firmą Leica, wyposażony jest też w superczuły sensor, który umożliwia wykonywanie wysokiej jakości zdjęć nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Huawei P30 Pro został uznany przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA) za „Najlepszy Smartfon” w sezonie 2019-2020, czym powtórzył zeszłoroczny sukces swojego poprzednika – P20 Pro.

 

Źródło: Informacja prasowa 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.