O HardLab

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie. HardLab to przede wszystkim zespół ludzi, którzy tworzą codzienny przegląd tego, co jest dla nich najważniejsze.

Na łamach serwisu znajdziesz nie tylko informacje związane z wydarzeniami oraz premierami, ale także recenzje i testy, które w głównej mierze mają za zadanie jak najbardziej przybliżyć produkt osobie, która jest potencjalnie zainteresowania jego używaniem.

Do kogo skierowany jest HardLab?

Dla wszystkich tych, którzy mają ochotę być bliżej technologii oraz tych, którzy poszukują pomocy i porady przed zakupem wybranego produktu.

Co testujemy?

Nie mamy sztywnego ograniczenia - testujemy to co uważamy za warte przetestowania i to na czym się przynajmniej trochę znamy lub nas interesuje. Część produktów, które znajdziecie na naszej stronie to prywatne wyposażenie zespołu, inne to testowe egzemplarze producentów.

To co robimy wynika z naszych zainteresowań i pasji - nie jesteśmy zawodowymi blogerami oraz redaktorami. Mamy jednak nadzieję, że większości z Was spodoba się nasz styl i zostaniecie z nami na dłuższy czas.

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.