Nowa, darmowa gra twórcy Flappy Bird

Prosta grafika lecz duża grywalność to cechy gier wychodzących od DotGears, czy Ninja Spinki dorówna kultowej grze z "luźnym ptakiem" ?

Świat po raz pierwszy usłyszał imię Dong Nguyen, przy okazji fenomenalnej popularności Flappy Bird, wietnamski twórca dzięki tej niezwykle prostej grze zarabiał w najlepszym czasie podobno aż 50 tysięcy dolarów z reklam - dziennie!

Niestety, gra okazała się dla nie których użytkowników tak uzależniająca, że sam Nguyen, postanowił usunąć ją ze sklepu dla czystego sumienia. Osobiście przykro mi było w tamtym czasie obserwować, gdy rezygnuje się z kury znoszącej złote jaja, tym bardziej, że oczywiście powstała cała masa klonów tej produkcji. W efekcie na sukcesie developera zarobili pośrednio inni.

Nowa gra, Ninja Spinki Challenges jest w tej chwili dostępna na iOS i Androida, wcielamy się w niej w postać Ninja i unikamy przeróżnych przeszkód jak np. wielkie, odbijające się kotki czy pociski dział. Dodatkowo urozmaicimy sobie czas grając w mini-gierki jak trafianie do celu gwiazdkami shuriken. Całość umili nam muzyczka nawiązująca do tej z 8-bitowych konsol.

 

 

Piotr
HardLab.pl
piotr(at)hardlab.pl

 

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.