W czasach, kiedy dużą wagę przywiązujemy do prowadzenia kont w serwisach społecznościowych, a także prowadzenia blogów czy stron internetowych, to normalne, że potrzebujemy sporej ilości grafik. Nie każdy jednak jest zawodowym grafikiem lub ma czas i chęci, by projektować je w profesjonalnych programach. Takie narzędzia mają dodatkowo jeszcze jeden minus – przeważnie są dość drogie. W takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem są darmowe programy online do tworzenia grafik.

Add a comment

Od początku listopada Instagram rozszerzył funkcjonalność dla wybranych marek z zakresie sprzedaży własnych produktów. Do tej pory sama aplikacja umożliwiała dodawanie krótkich filmów oraz zdjęć – na początku korzystały z tego głównie osoby w celach prywatnych, jednak dość szybko trend ten zaczął obowiązywać również marki, które w ten sposób prezentowały swoje produkty. 

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.