Do 30 października, firmy, instytucje i organizacje pozarządowe, mogą zgłaszać się do konkursu o nagrodę „DNA-bo pomaganie mamy w genach”. Nagroda stanowi wyróżnienie działań na rzecz wsparcia dla Ukrainy oraz za udzielaną pomoc w czasie pandemii COVID-19. Laureatów konkursu wyłonią internauci w głosowaniu na portalach internetowych (3-4 listopada). Nagroda DNA wręczona zostanie podczas gali wieczornej Kongresu ESG Polska Moc Biznesu 7 listopada na PGE Narodowym.

Add a comment

Pomimo niepewnych warunków geopolitycznych oraz dynamicznych różnic w kursach walut, Grupa Kapitałowa Maxcom osiągnęła w pierwszym półroczu 2022 r. 17,11 % wzrost sprzedaży, a spółka Maxcom 17,34 %, w porównaniu do analogicznego okresu w 2021 r. Gama produktowa Maxcom została wzbogacona o nowe linie produktowe jak dekodery DVB-T2, urządzenia Smart Home, laptopy czy innowacyjne systemy montażowe dla fotowoltaiki.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.