Abyś nie upadł w domu - bezinwazyjny uchwyt

Martwisz się, że poślizgniesz się w domu? Chcesz się uchronić siebie i bliskich przed upadkiem? Samoprzylepny uchwyt łazienkowy - nie wymaga wiercenia, stabilny uchwyt do domu, do firmy. 

Chcesz, aby Twój dom był bardziej beczpieczny? Pokażemy Ci, jak ułatwić sobie poruszanie się!

W domu jest wiele takich miejsc, gdzie łatwo jest się poślizgnąć i upaść. W wielu przypadkach takie domowe wypadki kończą się siniakami, zwichnięciami, a nawet złamaniami kończyn. Jeśli w rodzinie jest osoba starsza, osoba z trudnością w poruszaniu się lub małe dziecko, bezpieczeństwo jest jeszcze ważniejsze. Łazienka, WC, kuchnia i okolice schodów to miejsca szczególnie niebezpieczne, dlatego warto zastosować dodatkowe rozwiązanie, które zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się i ułatwi poruszanie się. Umieść ten wyjątkowo mocny, samoprzylepny uchwyt w dowolnym miejscu, w którym potrzebujesz większego bezpieczeństwa

00 13

Jak go używać?

- Uchwyt należy umieścić na dokładnie oczyszczonej, gładkiej powierzchni, aby uzyskać najlepszą przyczepność. Ogromną zaletą jest to, że można go bezinwazyjnie założyć w prawie każdym miejscu. Nie potrzeba wiertarki ani narzędzi: przykleja się do powierzchni za pomocą silnych przyssawek.

- Jest łatwy w montażu i demontażu: możesz łatwo założyć lub zwolnić uchwyt za pomocą zatrzasków, zdjąć go w kilka sekund i przenieść uchwyt w inne miejsce. Jeśli chcesz, możesz szybko dopasować jego ustawienie i kąt nachylenia. Został on zaprojektowany tak, aby nie uszkadzał powierzchni i służył przez długi czas.

Duży rozmiar, ergonomiczny kształt

Jego rozmiar jest wystarczająco duży, aby zapewnić stabilny uchwyt dla każdego: długość 36 cm (łącznie z krzywizną), obwód rączki 11 cm, a średnica przyssawek 9,4 cm. Super wytrzymała przyssawka pozostaje na swoim miejscu przez wiele miesięcy bez konieczności ponownego mocowania.

Do czego można wykorzystać uchwyt?

- ułatwia codzienne poruszanie się w wannie, pod prysznicem, w toalecie, na schodach, w przejściach,

-jako uchwyt do drzwi (np. szafy, drzwi przesuwnych),

-do wygodnego przesuwania i podnoszenia mebli (np. stołów, szafek),

Nie ryzykuj poślizgnięcia, upadku lub urazów z tym związanych! Zamiast trudnych do zamontowania uchwytów, ten mobilny, bezinwazyjny uchwyt ułatwi Ci zapewnienie bezpieczeństwa w domu. Używaj go i Ty i zapobiegaj wypadkom!

00 12

Video pokazowe - zobacz jak mocno trzyma:

https://uchwyt-lazienkowy-pl.com/pages/fkapaszk//images/kapaszkodo.mp4

Dla kogo polecany jest ten uchwyt?

- dla osób starszych,

- dla osób po przebytych złamaniach, po operacjach,

- dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej,

- dla rodzin z małymi dziećmi,

- dla każdego, kto chce zwiększyć bezpieczeństwo w swoim domu,

- dla tych, którzy nie chcą męczyć się z wiertarką i wkrętami, aby zamontować uchwyt,

- dla firm, biur, sklepów, restauracji i lokali gastronomicznych, gdzie ważne jest bezpieczeństwo gości.


Więcej informacji znajdziesz na stronie

 

Źródło: Informacja prasowa

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.