Rusza 8. edycja programu edukacyjnego „To My tworzymy Świat” organizowanego przez firmę Canon. Akcja ma zachęcić młodych amatorów fotografii do rozwijania swojej pasji, a jednocześnie promować wśród młodzieży postawy obywatelskie w duchu 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. W jej ramach ogłoszono konkurs fotograficzny, którego uczestnicy mogą wygrać atrakcyjne nagrody od marki Canon.

Add a comment

Nikon z przyjemnością poinformował o wprowadzeniu wyjątkowo poręcznego pełnoklatkowego superteleobiektywu stałoogniskowego NIKKOR Z 800mm f/6.3 VR S. Ptaki, dzika przyroda, samoloty, sporty motorowe i sporty zimowe: dynamika odległych obiektów odwzorowana z niesamowitą wyrazistością. Nowy obiektyw z serii S jest wytrzymały, a jednocześnie niezwykle lekki. Użytkownicy mogą podążać za poruszającymi się obiektami z płynnością niespotykaną wcześniej przy ogniskowej 800 mm — i uwolnić kreatywność dzięki stabilności podczas fotografowania z ręki.

Add a comment

Canon Europe wprowadza na rynek pierwsze pełnoklatkowe obiektywy zmiennoogniskowe klasy premium przeznaczone do profesjonalnych produkcji kinowych – serię Flex Zoom. CN-E20-50MM T2.4 L F / FP i CN-E45-135MM T2.4 L F / FP oferują wyjątkową wydajność i imponującą jakość w produkcjach HDR, 4K i 8K. Wprowadzając te obiektywy, Canon wzbogaca swoją ofertę, by zaspokoić różne potrzeby filmowców, zapewniając im jeszcze większe bogactwo możliwości oraz ułatwiając tworze¬nie wysokiej jakości treści w różnych kontekstach zdjęciowych. Oba obiektywy zapewniają stałą, szybką transmisję światła T2.4 w całym zakresie ogniskowych, jak również pokrywają ogniskowe najczęściej używane przez filmowców w różnych produkcjach.

Add a comment

Nikon wzbogaca dziś swoją ofertę o pełnoklatkowy standardowy obiektyw o zmiennej ogniskowej z rodziny Nikon Z. NIKKOR Z 28-75mm f/2.8 charakteryzuje się uniwersalnym, szerokim zakresem ogniskowych, precyzyjnym ustawianiem ostrości, a także dużym, stałym maksymalnym otworem względnym. Od scen ulicznych po krajobrazy i portrety, to świetny obiektyw uniwersalny dla użytkowników aparatów z serii Z firmy, którzy chcą osiągnąć wyższy poziom kreatywności.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.