Wojna Robotów sprzątających to coroczny cykl w którym przedstawiamy popularne roboty sprzątające dostępne na polskim rynku. Od poprzedniego filmu wojny robotów minął ponad rok, pojawiło się wielu nowych producentów robotów odkurzających, a my na podstawie Waszych komentarzy z poprzedniej edycji wybraliśmy te, które najbardziej Was zainteresowały.

Wiemy, że nie wszyscy z Was mają czas, aby zapoznać się z tak szeroką recenzją - dla tych, których interesuje tylko wynik, przedstawiamy go poniżej. Uzasadnienie znajdziecie na samym dole rankingu.

Podium

Add a comment

Roomba E5 to jeden z ostatnich modeli ze stajni iRobot, które pojawiły się w sprzedaży kilka miesięcy temu. W trakcie ostatnich 3 tygodni mieliśmy okazję sprawdzić jego możliwości oraz przeprowadzić test w którym pokazujemy jak radzi sobie m.in. z przejazdem przez mały dywanik, wjazdem pod szczeliny oraz jakością sprzątania. Jesteście ciekawi jak wypadł robot? Zapraszamy do lektury.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.