Polska premiera - monitor interaktywny Newline LYRA w Warszawie

 Do Polski trafił pierwszy monitor interaktywny – Newline Lyra. Już dziś można go przetestować w warszawskim showroomie firmy.

Ten model łączy w sobie m.in. - Android 11, szybę antybakteryjną, oraz zestaw narzędzi i programów do efektywniejszego prowadzenia zajęć lekcyjnych i spotkań.

Monitor Newline to nie tylko nowoczesne urządzenie do pracy i współpracy, ale połączenie sprzętu z dopracowanym, unikalnym zestawem oprogramowania, które warto poznać. Newline Lyra wyświetla obraz w rozdzielczości 4K, zaś częstotliwość odświeżania czyli liczba obrazów wyświetlanych w czasie jednej sekundy to 60Hz. Satysfakcjonujący jest też zestaw złączy – oprócz USB-Type C, także HDMI 2.0; USB 3.0 Type A, USB Type-B, a także DisplayPort 1.2. Istnieje możliwość podłączenia komputera OPS oraz kamery. Standard łączności bezprzewodowej to WiFi 6.0 oraz Bluetooth 5.0. Monitory są dostępne w formatach od 55” do 98”.

Kluczowe cechy monitora:

-Android 11 - najnowszy system wśród monitorów interaktywnych
-Dwa procesory i 8 rdzeni - najszybszy monitor na rynku
-Szyba antybakteryjna potwierdzona certyfikatem TUV
-Sprzętowy filtr niebieskiego światła bez wpływu na wyświetlane kolory (chroni oczy przed zmęczeniem)
-USB-C thunderbolt, pełne Plug& Play - wideo, dźwięk, dotyk, dane i zasilanie - jednym kablem

W zestawie jest oprogramowanie:

-WHITEBOARD – biała tablica, która nigdy się nie kończy. Korzystając z dobrze znanych gestów można przesuwać palcem, powiększać i pomniejszać, zmazywać dłonią i oczywiście pisać bez żadnych ograniczeń.
-CAST bezprzewodowe przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Jednocześnie na monitorze można zobaczyć treści z czterech urządzeń, które nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.
-BROADCAST pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie - wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach.
-DISPLAY MANAGEMENT daje możliwość zdalnego zarządzania monitorami
-ENGAGE oprogramowanie do nauczania wyposażone w ponad 130 narzędzi tematycznych.
-CLASSROOM TOOLS to dziewięć narzędzi wspierających pracę podczas lekcji – takich jak stoper, kalendarz, podświetlenie czy kurtyna.

Do dyspozycji jest również sklep z aplikacjami m. in. Google Suite, Starfall, Kahoot, AP News czy Udemy.

Monitory Newline są objęte 3- letnią gwarancją producenta z możliwością bezpłatnego przedłużenia do lat 5. Monitory dla edukacji są dostępne z 0% stawką VAT. Żywotność monitora to 50 000 godzin.

Monitor Newline Lyra można przetestować w Showroomie Newline w Warszawie po wcześniejszym umówieniu terminu e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź witrynę internetową Haier: https://www.haier-europe.com/pl_PL/web/pl *według Euromonitor International Limited


Źródło: Informacja prasowa

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.