Firma Sony poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowego, aktywnego głośnika liniowego SLS-1A, przeznaczonego specjalnie do tworzenia pola dźwiękowego w połączeniu z dużymi wyświetlaczami. Głośnik rozwiąże problemy w dużych pomieszczeniach z wielkoformatowymi wyświetlaczami, takie jak zła akustyka, oderwanie obrazu od dźwięku czy brak możliwości zainstalowania głośników w taki sposób, by stworzyć optymalne warunki odbioru wszystkim słuchaczom.

Add a comment

Po chłodnych i ponurych miesiącach nareszcie nadchodzi wiosna. Najlepszym sposobem na wykorzystanie cieplejszych i dłuższych dni jest zużycie nagromadzonych zapasów energii podczas treningu. Niezależnie od tego, czy preferujesz spacery, czy długie bieganie, motywacji doda Ci muzyka. Na szczęście Jabra ma idealne produkty, które będą doskonałym towarzyszem wiosennej aktywności — mają one także modne, wiosenne kolory.

Add a comment

Mobilne głośniki to idealne rozwiązanie dla osób, które lubię słuchać muzyki w podróży. Firma Maxcom proponuje przenośne urządzenia zarówno dla amatorów wycieczek pieszych czy rowerowych, jak i wielbicieli sportów wodnych. Głośnik Momotombo z potężną baterią 5000 mAh wystarczy na 30 godzin słuchania utworów w plenerze, a wodoodporny Kavachi sprawdzi się na żaglach i podczas kąpieli w basenie.

Add a comment

Znalezienie najlepszego prezentu dla bliskich nie jest łatwym zadaniem – w końcu chcemy, żeby było to coś wyjątkowego. A może w tym roku spróbujesz wzbudzić uśmiech na ich twarzach obdarowując ich wspaniałym dźwiękiem? Słuchawki True Wireless od Jabra z serii Elite to ciekawa proporcja nie tylko dla szukających świątecznego relaksu przy ulubionej muzyce, filmie czy też audiobooku, ale też i dla miłośników bardziej aktywnego spędzania czasu.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.