Niezależnie od okazji znalezienie pomysłu na udany prezent nie jest łatwym zadaniem. Najlepiej, gdy podarunek łączy w sobie stronę praktyczną z estetyczną, szczególnie, gdy obdarowaną ma być kobieta. Z okazji Dnia Matki idealnie w ten trend wpisuje się inteligentny zegarek Maxcom FW42 Gold, który dostępny jest w zestawie z bransoletką marki ANIA KRUK.

Add a comment

Za nami jedna z najbardziej wyczekiwanych wiosennych konferencji, na której mogliśmy zobaczyć nowe iPhony 13 Pro, iPhone SE i iPad Air 5. Oprócz nich Apple zaprezentowało wiele innych nowości. Już dziś nowe produkty z logo nadgryzionego jabłka można zamawiać w Komputronik.

Add a comment

Świat biznesu był zdominowany przez mężczyzn, lecz od kilkunastu lat rośnie liczba kobiet zajmujących najważniejsze stanowiska w firmach. Coraz powszechniejsza staje się opinia, że płeć piękna jest lepiej zorganizowana, świetnie działa pod presją czasu, a jej multizadaniowość przynosi firmie wiele korzyści. Panie bardzo często w swojej pracy wykorzystują nowinki technologiczne, które ułatwiają im wykonywanie obowiązków. Jednym z urządzeń, które oprócz smartfonu czy laptopa może być wsparciem w codziennych zadaniach, jest smartwatch.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.