Najlepsze polskie drużyny CS:GO, otwarte kwalifikacje i 180 000 PLN w puli. Startują ESL Mistrzostwa Polski Jesień 2019

Ruszają zapisy do kolejnego sezonu ESL Mistrzostw Polski – Jesień 2019. Najlepsze polskie drużyny i zawodnicy Counter-Strike: Global Offensive rozpoczną zmagania o tytuł mistrza oraz nagrody pieniężne. W puli rozgrywek znalazło się 180 000 zł.

 

Najbardziej prestiżowe polskie rozgrywki z CS:GO

ESL Mistrzostwa Polski to najdłużej działający cykl profesjonalnych rozgrywek esportowych w naszym kraju. Rywalizacja w sezonie jesiennym wystartuje już 11 września, kiedy to odbędą się pierwsze otwarte eliminacje.

W kwalifikacjach może wziąć udział każdy, kto spełnia podstawowe wymagania ujęte w regulaminie rozgrywek (między innymi – posiadanie 5-osobowej drużyny, aktywnego konta CS:GO oraz ESL Play). Kwalifikacje otwarte zaplanowano na 11 i 17 września. Szczegółowy regulamin rozgrywek i wszystkie niezbędne informacje na temat kwalifikacji dostępne są na stronie ESL Play.

Na sezon rozgrywek składają się dwie tury otwartych dla wszystkich kwalifikacji oraz turniej zamknięty, w którym udział wezmą również drużyny z bezpośrednimi zaproszeniami. W fazie zasadniczej zobaczymy w sumie 8 zespołów, a każdy z nich rozegra 7 meczów. Zespoły, które otrzymają bezpośrednie zaproszenia do turnieju Counter-Strike: Global Offensive zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

EMP4

– ESL Mistrzostwa Polski są niewątpliwą szansą dla graczy CS:GO na sprawdzenie swoich sił i umiejętności z najsilniejszymi przedstawicielami polskiej sceny

esportowej. Jest to najbardziej prestiżowe wydarzenie w naszym kraju, a udział w turnieju pozwala zaistnieć zawodnikom i drużynom w świadomości fanów. ESL Mistrzostwa Polski to także doskonała szansa dla młodych talentów, których wysiłek i umiejętności mogą zostać zaprezentowane już w fazie kwalifikacji, a następnie również w głównej fazie rozgrywek, co pozwoli im pokazać się przed szerszą publicznością – mówi Michał Wiśniewski, Head Of Community HUB w ESL Polska.

Faza zasadnicza turnieju podzielona została na siedem, rozgrywanych w sześciu terminach, kolejek:

6-7 października
22-23 października
28-29 października
3-6 listopada (superweek)
11-12 listopada
19-20 listopada

Wielki Finał ESL Mistrzostw Polski rozegrany zostanie na przełomie listopada i grudnia.

Mecze ESL MP komentować będą najlepsi polscy casterzy: Maciej „Morgen” Żuchowski, Kuba „KubiK” Kubiak, oraz inni komentatorzy i eksperci ESL Polska. Transmisja z ESL Mistrzostw Polski Jesień 2019 w CS:GO, wraz z polskim komentarzem, dostępna będzie w ESL.TV Polska.

Zapraszamy do oglądania ESL MP Jesień 2019. Aktualne informacje na temat rozgrywek znajdziecie na oficjalnej stronie i fanpage’u ESL Polska.

 

 

 Źródło: Informacja prasowa

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.