Od kilku tygodni w naszej redakcji gości robot Xiaomi Roborock S50, który jest drugą generacją popularnego automatycznego odkurzacza. Sprzęt zdobył zainteresowanie wśród klientów głównie atrakcyjną ceną względem jego możliwości. Czy faktycznie jest to ciekawy i warty polecenia sprzęt? Sprawdziliśmy to w naszym teście, gdzie przygotowaliśmy kilka najbardziej popularnych scenerii. 

Add a comment

W dniach 16-18 listopada odbędzie się 22. edycja Audio Video Show – największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie wystawa sprzętu audio i video. Na miesiąc przed rozpoczęciem wydarzenia został pobity zeszłoroczny rekord liczby wystawców oraz wynajętej powierzchni. W lożach VIP PGE Narodowego oraz ekskluzywnych warszawskich hotelach – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski – zarezerwowano łącznie 170 sal prezentacyjnych oraz 42 stoiska.

Add a comment

Kilka tygodni temu do naszej redakcji trafiły dwa urządzenia od Logitecha – mysz M720 Triathlon oraz klawiatura K400 Plus TV. Nie czekając zbyt długo na pierwszy ogień do testów powędrował gryzoń.

Na początku dodam, że na co dzień korzystam z myszy Logitech G Pro Gaming zatem w recenzji będę w niektórych momentach odnosił się jako do niej w celu porównaniu działania oraz funkcji.

Add a comment

Rynek monitorów bogaty jest w urządzenia do różnego zastosowania. Te najdroższe dla profesjonalistów lub graczy kosztują nawet po kilka tysięcy złotych. Jednak większość konsumentów nie potrzebuje tak drogiego sprzętu, szczególnie kiedy używany jest sporadycznie lub do podstawowych zastosowań. Z myślą o takich osobach firma Lenovo stworzyła monitory D22 oraz D24, które nie zrujnują domowego budżetu, a z powodzeniem sprawdzą się jako monitory do pracy biurowej, przeglądania sieci, czy do domowej rozrywki.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco.

Nie wysyłamy spamu!