Ruszyła przedsprzedaż smartwatcha Huawei Watch GT 2, nowego modelu w rodzinie inteligentnych zegarków Huawei przeznaczonych dla osób aktywnych. Rekomendowana cena najnowszego urządzenia to 899 złotych. Osoby, które zdecydują się na zakup w okresie przedsprzedaży, czyli do 27 października, otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeLace. Regularna sprzedaż zacznie się 28 października.

Add a comment

Szybkimi krokami zbliża się jesień, a z nią z jeden z najbardziej palących tematów – smog. Wiele osób uważa, że ten problem nadal ich nie dotyczy, jednak chcąc mieć pewność, że zawsze oddychamy czystym powietrzem powinniśmy wyposażyć nasz dom w odpowiedni oczyszczacz.

Add a comment

Smartfony Galaxy Note10 i Note10+ wyposażono w szereg potężnych narzędzi stworzonych, by pomóc użytkownikom uwolnić kreatywność i zwiększyć wydajność. Najnowsza aktualizacja oprogramowania udostępniona przez Samsung Electronics oddaje do dyspozycji użytkowników Galaxy S10e, S10, S10+ wiele z tych innowacji – w tym funkcje takie jak AR Doodle, wbudowany edytor wideo czy integracja Link to Windows.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.