Firma ASUS wprowadziła do sprzedaży w Polsce komputery VivoBook S15 (S530) i S14 (S430) – czyli parę stylowych i lekkich laptopów z systemem Windows 10. Zawias ErgoLift zapewnia wrażenia zbliżone do korzystania z klawiatury desktopowej, co gwarantuje wysoki komfort podczas pisania. Ponadto ekran z ramką NanoEdge z trzech stron dostarcza naprawdę wciągających wrażeń. Laptopy S15 i S14 są w maksymalnej konfiguracji napędzane procesorami Intel® Core™ i7 ósmej generacji, jak również są wyposażone w niezależne karty graficzne NVIDIA® GeForce® MX150.

Add a comment

Technologie stosowane czy to w smartfonach, czy też w inteligentnych domach są coraz bezpieczniejsze, inteligentniejsze, bardziej spersonalizowane i atrakcyjniejsze dla użytkowników. Mogą oni się już logować przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy i czujników biometrycznych, a w drodze korzystać z rozrywki w jakości kinowej, zaś głosem aktywować różnych asystentów wirtualnych w tym samym urządzeniu. Rozwój takich funkcji wynika z ewolucji potrzeb użytkowników — chcą oni bezpieczeństwa i prywatności bez ograniczania wygody, a także wciągającej rozrywki bez ograniczania mobilności.

Add a comment

Kilka tygodni temu do naszej redakcji trafiły dwa urządzenia od Logitecha – mysz M720 Triathlon oraz klawiatura K400 Plus TV. Nie czekając zbyt długo na pierwszy ogień do testów powędrował gryzoń.

Na początku dodam, że na co dzień korzystam z myszy Logitech G Pro Gaming zatem w recenzji będę w niektórych momentach odnosił się jako do niej w celu porównaniu działania oraz funkcji.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.