Firma ASUS wprowadziła do sprzedaży w Polsce komputery VivoBook S15 (S530) i S14 (S430) – czyli parę stylowych i lekkich laptopów z systemem Windows 10. Zawias ErgoLift zapewnia wrażenia zbliżone do korzystania z klawiatury desktopowej, co gwarantuje wysoki komfort podczas pisania. Ponadto ekran z ramką NanoEdge z trzech stron dostarcza naprawdę wciągających wrażeń. Laptopy S15 i S14 są w maksymalnej konfiguracji napędzane procesorami Intel® Core™ i7 ósmej generacji, jak również są wyposażone w niezależne karty graficzne NVIDIA® GeForce® MX150.

Add a comment

Technologie stosowane czy to w smartfonach, czy też w inteligentnych domach są coraz bezpieczniejsze, inteligentniejsze, bardziej spersonalizowane i atrakcyjniejsze dla użytkowników. Mogą oni się już logować przy użyciu funkcji rozpoznawania twarzy i czujników biometrycznych, a w drodze korzystać z rozrywki w jakości kinowej, zaś głosem aktywować różnych asystentów wirtualnych w tym samym urządzeniu. Rozwój takich funkcji wynika z ewolucji potrzeb użytkowników — chcą oni bezpieczeństwa i prywatności bez ograniczania wygody, a także wciągającej rozrywki bez ograniczania mobilności.

Add a comment

Kilka tygodni temu do naszej redakcji trafiły dwa urządzenia od Logitecha – mysz M720 Triathlon oraz klawiatura K400 Plus TV. Nie czekając zbyt długo na pierwszy ogień do testów powędrował gryzoń.

Na początku dodam, że na co dzień korzystam z myszy Logitech G Pro Gaming zatem w recenzji będę w niektórych momentach odnosił się jako do niej w celu porównaniu działania oraz funkcji.

Add a comment

Rynek monitorów bogaty jest w urządzenia do różnego zastosowania. Te najdroższe dla profesjonalistów lub graczy kosztują nawet po kilka tysięcy złotych. Jednak większość konsumentów nie potrzebuje tak drogiego sprzętu, szczególnie kiedy używany jest sporadycznie lub do podstawowych zastosowań. Z myślą o takich osobach firma Lenovo stworzyła monitory D22 oraz D24, które nie zrujnują domowego budżetu, a z powodzeniem sprawdzą się jako monitory do pracy biurowej, przeglądania sieci, czy do domowej rozrywki.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco.

Nie wysyłamy spamu!