Nawet do 1000 złotych mniej za telefon konferencyjny Konftel

W ramach promocji do końca września 2019r. każdy z klientów kupi o 40% taniej Konftel 300IP- uniwersalny telefon konferencyjny SIP, będący idealnym rozwiązaniem dla firm wykorzystujących telefonię VoIP. Wyposażony w technologię OmniSound® zapewnia czysty i naturalny dźwięk HD. 

Inwestycja w telefon konferencyjny to dobra inwestycja. Spokój i komfort związany z dobrą jakością grupowych rozmów na odległość, to w efekcie lepsze rozmowy biznesowe i łatwiejsze zrozumienie kontrahenta lub współpracowników z innej siedziby. 

Konftel 300IP min

Konftel 300IP wygląda klasycznie i jest wyposażony w nowoczesne technologie poprawiające skuteczność telekonferencji. Specjalny asystent telekonferencji ułatwia zestawianie wielostronnego połączenia w kilku prostych krokach. Kontakty można zaimportować do wspólnej książki telefonicznej lub indywidualnie do książki telefonicznej użytkownika. Spotkania można nagrywać i archiwizować na karcie SD. Opcja podłączenia zewnętrznego systemu nagłośnienia i/lub mikrofonów umożliwia zastosowanie aparatu nawet w wielkich centrach konferencyjnych czy szkoleniowych. I co najważniejsze – o dobrą jakość dźwięku HD dba opatentowana technologia OmniSound.

Promocja obowiązuje tylko u autoryzowanych partnerów handlowych firmy KONTEL – będącej polskim dystrybutorem Konftel, jak również reprezentującej wielu innych wiodących producentów rozwiązań telekomunikacyjnych.

* Szczegółowy regulamin promocji, najczęściej zadawane pytania, lista sklepów i dystrybutorów biorących udział w akcji – dostępne są na stronie: www.konftel.pl

 

 Źródło: Informacja prasowa

 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.