Kruger&Matz wprowadza dwa nowe modele słuchawek

Kruger&Matz Soul 2 oraz Kruger&Matz Soul 2 Wireless to dwa modele słuchawek nausznych, które niedawno pojawiły się w ofercie producenta. To, co od razu przykuwa uwagę to niewątpliwie elegancki i stylowy design sprzętu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zwłaszcza tych najbardziej wymagających, zaprojektowano dwa modele - przewodowy i bezprzewodowy (wykorzystujący moduł Bluetooth 4.0 oraz technologię apt-X, z zasięgiem do 10 m). 

Producent obiecuje przede wszystkim naturalne i czyste brzmienie, które przeniesie użytkownika do świata muzyki i pozwoli oderwać się od codziennej rzeczywistości. 

W obu wersjach znajdują się głośniki o wielkości 40 milimetrów, dzięki temu użytkownik może cieszyć się pasmem przenoszenia dźwięków w przedziale od 30 do 16.000 Hz.

KrugerMatz Soul 2 grafika 1

Model Kruger&Matz Soul 2 Wireless został wyposażony w dotykowy panel sterowania na jednym z nauszników (dzięki czemu zarządzanie playlistą może odbywać się bez sięgania po telefon) oraz wbudowany mikrofon i przycisk pozwalający na zarządzanie połączeniami. Jest doskonały dla osób, które mają problemy z plączącymi się kablami odbierającymi radość ze słuchania muzyki. Wykorzystanie najnowszej technologii ma zapewnić taką samą jakość dźwięku jak w przypadku użytkowania wariantów przewodowych. Wariant bezprzewodowy wyposażony jest w akumulator o pojemności 450 mAh.

Tak jak zostało wspomniane wcześniej - słuchawki charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, a dwie wersje kolorystyczne (w ciemnych oraz jasnych odcieniach) trafi do każdego gustu. Ponadto sprzęt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, co widać na pierwszy rzut oka. Producent z myślą o wielogodzinnym korzystaniu z Kruger&Matz Soul 2 postanowił wyposażyć oba modele w nauszniki wyściełane miękką pianką, dostosowującą się do kształtu ucha i pokrytą eko-skórą. Taka budowa zapewnia nie tylko wygodę użytkowania, ale także pozwala niwelować hałasy z otoczenia. Całość wykonana jest z matowego tworzywa sztucznego. Pałąk sprzętu jest regulowany, a więc każdy bez problemu dostosuje go do siebie indywidualnie.

Oba modele słuchawek mają składaną konstrukcję, dzięki czemu bez problemu schowamy je w futerale i zagwarantujemy im bezpieczny transport. Do zestawu dołączone jest specjalne, wyprofilowane etui. 

Kwestia ceny kształtuje się następująco - za model Kruger&Matz Soul 2 należy zapłacić ok. 249 zł, z kolei za wersję bezprzewodową ok. 399 zł.

Podsumowując - słuchawki nauszne Kruger&Matz Soul 2 oraz Kruger&Matz Soul 2 Wireless to sprzęt łączący w sobie świetne wykonanie i dbałość o każdy detal z wysoką jakością wydobywającego się z nich dźwięku.

 

Emilia
HardLab.pl


 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco.

Nie wysyłamy spamu!