Eobuwie.pl wprowadza 100 dni na darmowy zwrot na kolejnych europejskich rynkach

Jeden z największych polskich e-commerce właśnie uruchomił wydłużone terminy zwrotów w Grecji, Bułgarii, Niemczech i na Ukrainie. To kolejne kraje, w których klienci mogą odesłać zamówione produkty nawet w ciągu 100 dni od daty zakupu, oczywiście za darmo!

Dotychczas udogodnienie to było dostępne w Polsce oraz na wybranych rynkach zagranicznych: w Czechach, Chorwacji, Rumunii, na Słowacji, Węgrzech, we Francji i Włoszech.

- Usługa, którą uruchomiliśmy we wrześniu, w błyskawicznym tempie zyskała uznanie klientów. Widzimy, że konsumenci coraz częściej potrzebują więcej czasu na zastanowienie i rozumiemy to. Nie chcemy nikogo ograniczać czasowo i dlatego dajemy im aż 100 dni na darmowy zwrot. Zależy na tym, aby nasi klienci podejmowali przemyślane decyzje zakupowe: komfortowo, bez zbędnego pośpiechu - mówi Damian Zapłata, prezes eobuwie.pl S.A.

Wydłużone terminy zwrotów to nie jedyne udogodnienia, jakie eobuwie.pl wprowadziło do swojej oferty. Spółka stawia przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania z obszaru fashiontech. To m.in. skaner esize.me także w aplikacji mobilnej oraz bogate portfolio metod płatności.

Więcej informacji na temat sposobu realizacji zwrotów można znaleźć na dedykowanej stronie.

 

Źródło: Informacja prasowa 

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.