Inteligentny dom to taki, w którym domownicy są w stanie porozumiewać się zdalnie i któremu mogą wydawać różnego rodzaju polecenia. Takie rozwiązanie proponuje teraz jeden z liderów polskiej elektroniki użytkowej firma Maxcom. Dzięki inteligentnym akcesoriom takim jak: włącznik światła, pilot na podczerwień czy inteligentne gniazdko można spokojnie oddać stery w domu, a wszystko zadziała zgodnie z planem, zapisanym w aplikacji Maxcom Home powered by TUYA. 

Add a comment

Wojna Robotów to nasz coroczny ranking w którym porównujemy najpopularniejsze modele robotów sprzątających. Część druga (https://www.youtube.com/watch?v=6Ud_WYRpzB0&t) w niespełna rok zyskała prawie 1 milion odsłon, co nie tylko plasuje nasz ranking jako najbardziej popularny w Polsce, ale również pokazuje jak popularnym tematem stają się roboty sprzątające.

Add a comment

Niezależnie od tego, czy pracujemy z domu, czy powróciliśmy do biurowych realiów, komunikacja zawsze będzie kluczem do sukcesu. Jeśli w naszej pracy często prowadzimy rozmowy biznesowe, które wymagają od nas wyjątkowego skupienia oraz komunikacji na najwyższym poziomie, odpowiednim narzędziem jest oczywiście zestaw słuchawkowy. Dla stanowisk, które tego wymagają, EPOS by Sennheiser stworzył nową serię słuchawek ADAPT 230 i ADAPT 260, które gwarantują wysoką jakość dźwięku oraz rozmów.

Add a comment

HARDLAB BIALE

HardLab to serwis blogowy na którym znajdziesz aktualne informacje związane z branżą technologiczną, tym co nas otacza oraz tym co dzieje się w internecie.